Kurtiniadis Tahminleri

3 Kasım Ali Cengiz ANKARA Tahminleri TUTTU: 868,85 TL

ANKARA 1.ALTILI GANYAN ⚡⚡

1.ayak ⚡⚡⚡

Günün ilk ayağı risk almak istedim fakat yarış gidiş hattına bakiyorum,BERDAR tek bırakmak istedim, önde temposunu bozacak isim BOLTGRİL, eski havasinds olmasada grup avanta, bu iki isim birbirini yipratmaz ise öndeki bu iki isimden birisi kazanmaya çok yakin.eger bu iki isim temposu duserse BOEL BLACKBORD sonlarda yapacağı atakları ile bu iki ismi geride bırakabilirler İlk ayak bu 4 isim yeterli.

2.AYAK ⚡⚡⚡
Vasat isimler yine bir araya toplanmış elek misali gücü yeten çıktı bu isimler sezon bitti hala yerinde saymaya devam.CİNNAH in liderliği alacağı yarışta, bir kaç isim biraz tampon yapması muhtemel.sonlarda temposu düşüyor cinnahin.mesafe 1600 son yarışında içerden gelen rakibine yarışı teslim etti.ayni senaryo gerçekleşmesi muhtemel.ilk yarısını şuan grup koşan isimler yanında alan ve ilerisi için ışık veren SECKİNBEY yapacağı etkili sprtinti ile sonlarda dökülen rakiplerini geride bırakır.son zamanların başarılı jokeyi M.AKyavuz idaresinde olması bir artı.iyi ata iyi jokey biner emin ellere teslim edilmiş hedef galibiyet günün bankosu ⚡

3.ayak ⚡⚡⚡
YAVUZUM yarın çok büyük favori çıkar %6o agf. İlk yarış derecesi iyi bir derece olarak gorulebilir. Ama yıkılmaz geçilmez bir isimde değil. Yarın icin geniş geçip supriz bir isim kazanmasını beklemek ikramiye severler için ideal seçim.

4.AYAK ⚡⚡⚡
Her hafta aynı isimler gidişata dayalı kazananların çıktığı koşu.yarin CAVARADOSi liderliği alir.hemen arkasına TİPİTİP yatar.keremeyle de ön tarafa yakın gider.muhtemel suratlenecek yarış.son yarışı mahşeri tempolar oldu. Kısas beyi sorun yaşadı o koşu CAVARADOSi içinde yorucu geçmiş olabilir.sonlarda etkili gelecek LUALUA çok şanslı olur. SAHİNHAN ve SOLiDBROTHERS için gün doğar.ancak önde temposu düşecek olması muhtemel CAVARADOSİ nin. Son 400 de TİPİTİP liderliği alıp tüm rakiplerine direnebilir. Bu isimleri ayirmiyorum.

5.AYAK ⚡⚡⚡
HAZİNEM son yarışlarında derece ve form olarak üstün rakipler ile mücadele etti.cok uygun grup yakalayan isim hazinem koşuyu kazanmasını bekliyorum alternatif tek olarak değerlendirilir.

6.AYAK ⚡⚡⚡
AGAMSIN liderliği alacağı koşuda temposunu bozamazlar ise çok şanslı olur,fakat DÖRTNALA BEYİ rakibini kaçırmak istemez.muhtemel tempolar hizlanirsa ÖZOYUNCU için avantaj olur.daha sonra tatlı supriz beklediğim isim BERAT EFE yazarak rahat koşu izlemek taraftarıyım.

ŞABLON ⚡⚡⚡
1.2.7.3
SEÇKİN BEY 
1.2.3.4
6.1.4.3
HAZİNEM/11.7.1.4
1.3.2.4

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir