Kurtiniadis Tahminleri

30 Kasım Jedi Airman BURSA Tahminleri

Değerli takipçiler hepinize merhaba, bu aralar rahatsızlığımdan sebep aralıklı yazmak zorunda kalıyorum.

Bursa II. altılı ganyanı sizin ve tabiki kendim için çalıştım, yazalım. Bakalım Ceday neler çıkarmış ;))

II. Altılının ilk ayağında Bull Head (4) ve Alexandrapoli (1) bende eşit şansta çıkıyorlar ama bu ikilinin iki tane ciddi rakibi var ki eğer starta takılmaz ve koşacağım derse Halilşah (9) bunları sırtına alır koşar ama bu atın start sorunu sıkıntı yaratıyor. Bir diğer rakip ise Drummer (8), bu atın da ne zaman hangi pistte daha iyi koşacağı belli değil fakat hazırlıkları güzel.

İkinci ayakta, çok şükür düzgün bir jokey tercih edilen King Victory (4) ile üçüncülük serisine bugün son verebilecek kapasitedeki Dilim Yandı (7) kapışması birinciyi belirler.

Üçüncü ayakta Kardeşcan (1) Ö. Yıldırım ile kazanır. Bu (Turbo – Bedel 2) orijinli safkan oldukça iyi durumda. Net kazanması lazım.

Dördüncü ayağa geldiğimizde Vector (6), Angel Of Love (7) ve Lucky Justen (2) kapışması birinciyi belirler çıktı bende. Üç atın dışına çıkacağını sanmıyorum.

Beşinci ayak Şartlı 1 koşu. Bugün bu ayakta size Ö. Yıldırım’ın bineceği Good Fellas (4) ‘ı tek öneriyorum. Rakipleri çok eğer yazarsanız. Ben kuponumda tek bırakacağım.

Geldik dananın kuyruğunun kopacağı koşuya. Handikap 15 / H2 4 yaşlı Araplar, yani sürpriz ihtimali yüksek bir koşu. Bu son ayakta bende iki at ön plânda çıktı. Çok hazır olduklarını düşündüğüm Kırımefesi (10) ve Çelikmavi (1)’yi kuponlar mutlaka yazalım. Ola ki ikisi de kötü koşarsa; sırasıyla Çılgın Ejder (2), Özburgaz (4), Fadik (3), Demir Pençe (5) ve Güçlükan (6) kuponlara ekelenebilir.

Hepimize hayırlı kısmetler olsun.

Şablon Olarak

1) 4,1 // 9,8

2) 4,7

3) 1 KARDEŞCAN

4) 6,7,2

5) 4 GOOD FELLAS

6) 10,1 // 2,4,3,5,6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir