Kurtiniadis Tahminleri

16 Aralık Jedi Airman İSTANBUL Tahminleri

Değerli takipçiler nasılsınız? Umarım iyisinizdir. İstanbul II. Altılısını siz ve tabiki kendim için inceledim. Umarım başarılı bir çözümleme olmuştur, hepimiz için.

 

II. Altılının ilk ayağı bir hayli karışık durmakta ama bende dört at mutlak surette yazılmalı çıkıyor. Neniş (10), Değer (6), Özgeyel (11) ve Uçanyumak (12). Eğer sizin değerlendirmenizde başka atlar var ise onları da ekleyin.

 

Günün ikinci ayağı birinci ayağa oranla sanki daha kolay tahmin edilebilir. Son yarışını harika bir sprint ile kazanan Bonus (8)’u hazırlıkları ile başta yazmalıyız, Akın Sözen’in tercihlediği Senara Acero (3) ilk ciddi ve yazılması gereken rakibidir. Bu iki atın kötü koşması halinde Girl Gone Bad (13) ve Perisan Rose (11) birinciliği paylaşmaya çalışırlar ki önceki yarışları ve hazırlıkları gayet güzel.

 

Üçüncü ayakta son yarışını çok beğendiğim Korkmazefe (5) ve harika yarışlar yapmaya aday Şahinsemih (8) ilk iki at olarak mutlaka yazılmalı ama bu iki atın bu yarışta başarılı olabilecek üç tane ciddi rakibi mevcut. Yoldaşhan (3), Niğbolu (4) ve Karazeytin (9) eklenebilir.

 

Dördüncü ayakta kilo uygunluğu, mesafeye yatkınlığı ve Adem Aslan’ın tercihi ile Siempre Ganador (8) günün ilk teki olarak karşımıza çıkıyor.

 

Beşinci ayak sağlam kapışmalı bir Şartlı 5 yarışı olacak. Fakat bu ayak özelinde günün en hazır ve kazanır atı olarak gördüğüm Kaanberk (4)’i size günün ikinci teki olarak öneriyorum. Çok güçlü bir soy ağacı mevcut ve bana göre bugün bu soy ağacının köklerini sahaya salacaktır!

 

Geldik son ayağa ki yine bir Şartlı 19 koşusu. Bu koşuda iki at dikkatimi çekti ve eğer bu iki atın dışında vazgeçemediğiniz at varsa ekleyin derim ki bu atlar Yellow Stone (11) ve Centenario (12)’dur.

 

 

Şablon olarak;

1) 10, 6, 11, 12

2) 8, 3 // 13, 11

3) 5, 8 // 3, 4, 9

4) 8 (Siempre Ganador)

5) 4 (Kaanberk)

6) 11, 12

Hepimize hayırlı kısmetler olsun.

Görüşmek üzere, kalın sağlıcakla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir