Kurtiniadis Tahminleri

16 Mart Yiğit KOCAELİ Ücretsiz Tahminleri

2.KOŞU : Son yarışından ikincilikle ayrılan bugün için Ayhan Kurşun’u bulmuş olup antrenör değişikliği ilede uyum sağlayan iyi ellerde olan ABONE benim alternatif bankomdur. BUZKIRALI Son yarışında İstanbul pistinde fotoda kaybedip ikincilikle ayrılmak zorunda kalan Kocaeli pistinde o gün kü jokeyi ile bu sefer kaba kum piste şansını deneyecektir. Takıları çıkarıldıktan sonra adeta kendisini bulan ERTÜRKER takıları çıkarıldıktan sonra 4 yarış görüp bunlarda birisini kazanıp 2 ikincilik 1 de üçünçülük çıkarttı. Son yarışlarında tabelada kendine yer bulan bugün için mesafe bir tık kısalan BABA ÖZESER. İyi hazırlaklarla gelen KAFKASIM.

 

 

3.KOŞU : Kocaeli için bankomu bu koşudan yana kullanacağım yarışı dördüncülükte takip edip düzlükteki ataklarıyla uygun rakipleri arasında kazanmasını beklediğim BALYECİ SALİH BANKOMDUR.

 

 

4.KOŞU : Çok daha iyi gruplarda mücadele edip iyi başarılar çıkartan bugün için hayatının ikinci kum yarışına çıkacak olan aynı zamada Kocaeli yarışlarında iyi binen jokeyi Mustafa Çiçek ile CHARLATAN benim alternatif bankomdur. Son yarışında yine aynı mesafede ve aynı pistte kazanan EXTRAVAGANT. Son 3 yarışının ikisini kazanma başarısı göstermiş olup birisi kv olmak üzere formda safkan VILLAGE HOOF. Son yarışlarında adeta geliyorum diyen ancak jokeyinin hatalarıyla tabelanın basamaklarını dolduran bugün için daha iyi bir jokey ile start alıcak olan BLACK ADLER.

 

 

5.KOŞU : Son iki yarışını kazanan ve çok formda olan HAVZA ASLANI. Beyaz bayrak yapabilicek son yarışında iyi rakipleri geride bırakan ÇAKMAKTAŞI.

 

 

6.KOŞU : Günün ikinci bankosu olarak gördüğüm TORİÇEM baktığımız bütün şartlar lehine uygun rakipler kendisini tanıyan jokeyi ve aynı zamanda idmanda Furkan Yüksel kendisi hazırladı safkanı ve iyide bir netice çıkardı galopta TORİÇEM ara sonrası iki yarış görüp yeterli kondisyonunu toplayan bu isim benim ikinci BANKOMDUR.

 

 

7.KOŞU : Kocaeli için günün kapanışı bir hayli zor bir koşuyla ile biticek birbirinden vasat isimler ve kilo farklarını düşünürsek H çekmek en mantıklısı olucaktır.

 

 

KOCAELİ

1.AYAK : 8///9.10.5.4

2.AYAK : 2 BALYECİ SALİH BANKOM

3.AYAK : 6///7.1.3

4.AYAK : 2.1

5.AYAK : 11 TORİÇEM BANKOM

6.AYAK : H

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir