Kurtiniadis Tahminleri

30 Nisan Kurtiniadis BURSA Tahminleri TUTTU: 762,34 TL

 

 

 

BU DA BATOR: Yaklaşık 5 aylık ara sonrası kum pistte koşu gören safkan bekleneni veremeyince ilgilileri tarafından üzülmeden çim yarışlarına kadar 3 aylık bir ara daha verdi. İzmir’deki son yarışında gayet başarılı bir performansla 7.lik elde ederek nefes açan safkan, bugün oldukça denk bir grupta, önde bomboş kalacağı yarışta gidişat avantajıyla mücadele edecek. Mesafe biraz uzun olsa da koşunun rölanti geçecek olmasından dolayı, yarış içerisinde nefeslenecek bölümlerinin bulunmasını çok iyi değerlendirip, düzlüğe yeterli avansı alarak çıkacak olmasından dolayı, fotoya kadar direnip kazanmasını bekliyorum. Favorimdir.

 

 

 

IRON CRUSH: İstanbul’daki son ikinciliğinde bugünkü rakiplerinden çok daha iyi isimleri geride bırakmıştı. Bugün oldukça uygun bir grupta, yine Gökhan Gökçe deklaresiyle yarışacak. Ters pist tecrübesinin de bulunmasından dolayı şansının arttığını düşündüğüm IRON CRUSH, ön tarafa yakın konumlanıp, düzlüğe çıkılırken alacağı liderliği, fotoya kadar koruyup maidena veda etmesini beklediğim isimdir. Alternatif tek adayımdır

 

 

 

FINISH HIM: Takibimde olan bir isim. Özellikle son koşusunda ters mesafeye rağmen KING IS BACK ve BAY ARTU gibi bugünkü rakiplerinden daha iyi isimler yanında elde ettiği 3.lük bu gruba fazlasıyla yeterli seviyede. Süratli 2-3 rakibinin hemen arkasında konumlanacağı mücadelede, düzlük başından itibaren sıklaştıracağı ataklarıyla liderliği ele geçirip, fotoyu en önde geçmesini beklediğim isimdir. GÜNÜN İLK BANKOSU olarak öneriyorum.

 

 

 

KUTUP: Ara sonrası buradaki rakiplerinden daha iyi isimler yanında iki koşu gören safkan, yakın farklarla tabela dışında kalarak yeterli form durumuna ulaştığını ispatladı. En az kendisi kadar güvendiğim ekürisi KAÇAN ADAM’ın süratlendireceği yarışta, düzlük başı sprintine başlayıp ele geçireceği liderliği fotoya kadar koruyup kazanmasını bekliyorum. GÜNÜN İKİNCİ BANKOSUDUR

 

 

 

OLGUNALP: Güç ve kalite olarak buradaki rakiplerinden bir adım önde gördüğüm safkan, bugüne dek kendinden beklenen yarışları yapamasa da 4.lülüğe döndüğü bu sezon farklı performanslarını izleyeceğimize inandığım bir isim. Bugün de çok uygun rakipler yanında, lehine mesafede mücadele edecek olmasından ötürü, etkili düzlük sprintiyle kazanmasını beklediğim isimdir. Alternatif tek adayımdır

 

 

 

MAHDUM: Son iki yarışında da sizlere önerdiğim bir isimdi:

  • MAHDUM: Son koşusunda şu yorumlarda bulunup sizlere önerdiğim bir isimdi:
  • MAHDUM: Bir önceki İzmir koşusundan takibime aldığım bir ismdir. Sonrasında Bursa pistinde çıktığı son koşusu 3 aylık ara sonrası çok iyi rakiplere karşıydı ki mükemmel bir performansla yarıştan 3.lükle ayrılarak ciddi bir form tuttuğunu ispatladı. Bugünkü yarışına çok daha iyi durumda katılacak. Uygun rakipleri yanında, artan form durumu ile kazanmasını bekliyorum. Alternatif tek adayımdır
  • O gün için hem ara sonrası ikinci yarışı olması, hem de ilk kez DB kullanmasından dolayı beklediğim performansını sergileyememiş olmasına inancımın yanı sıra HEPBİRİNCİ gibi iyi bir rakibe çarpılmış olmasının da payı olduğunu düşünüyorum. Bugün DB takısı olmadan alışkın olduğu biçimde mücadele edecek. Mustafa Çiçek’te UFUK BABA yerine MAHDUM’u tercihlemiş ki bu da önemli bir anektod olarak görünebilir. Uygun rakipleri yanında, pist ve mesafe avantajı da göz önünde bulundurulduğunda, artan yarış tecrübesi ve yükselen form grafiği ile bu kez kazanabileceğine inanıyorum. Favorimdir.

Özellikle son koşusunda DB takısı olmamasından dolayı kötü performans sergilediğini düşünüyorum. Bugün ise DB takısı ilave edilmiş ve orijin olarak çok daha yatkın olduğu çim pistte mücadele edecek. Etkili jokeyi idaresinde düzlükte güçlü sprintle gelip kazanabileceğine inanıyorum. Favorimdir.

 

 

 

KRAL ABUZER: Son koşusunda şu yorumlarda bulunup sizlere önerdiğim bir isimdi:

  • KRAL ABUZER: Takibimde olan bir isim. İstanbul’da iyi rakipler yanında gücü nispetinde etkili olduğu koşularıyla form tutan safkan, bugün çim piste çıkacak. Gidişat açısından sorun yaşamayacağını düşünüyorum. Son idmanlarında da mükemmel dereceleriyle aşama kaydettiğini gösterip, takı değişikliğini de çok sevdiğini belli eden safkan, düzlükte etkili sprintiyle tüm gruba hakim olup, çok ciddi bir sürprize imza atarak kazanmasını beklediğim isimdir. Favorimdir.

Nitekim müthiş bir yarış yaparak kazanırken göz kamaştırdı. Bugünde hemen hemen aynı rakipler yanında, daha da azalan sikletinin ciddi avantajıyla mücadele edecek. Düzlüğe çıkıldıktan sonra yapacağı güçlü sprintiyle bir kez daha kazanacağına inanıyorum. GÜNÜN ÜÇÜNCÜ BANKOSU olarak önereceğim isimdir.

 

 

 

KING MAN GO: Son koşusunda kantarmasını sevdiği Gökhan Gökçe ile buluşunca gayet rahat bir koşu kazanan safkan, iyi bir durumda olduğunu ispatladı. Bursa kumunda da benzer grupta rahat kazandığı bir koşu olması sebebiyle pisti yadırgamayacaktır. Gidişat açısından avantajlı konumda olduğu mücadelede, düzlüğe çıkıldıktan sonra yapacağı etkili sprintiyle bir kez daha kazanmasını bekliyorum. Alternatif tek adayımdır

 

 

 

EL CAMİNO: Bugünkü rakiplerinden çok daha iyi isimler yanında iyi performanslar sergilediği çim pist yarışları mevcut olan safkan, bugün de uzun ara sonrası çim pistte ilk kez yarışacak. Grup çok uygun, gidişat lehine. Uyumlu jokeyi idaresinde kazanabileceğine inanıyorum. Favorimdir.

 

 

 

FAIR MACTO: İlk koşusundan beri takibimde olan bir isim. Beklenen yarışlarını bir türlü yapamayan safkan, Bursa’ya getirilip çıktığı son koşusunda sergilediği görüntüyü oldukça beğendiğim safkan, form durumundan yükselişte geçtiğini düşündüğüm bir isim. Bugün ilk kez çime çıkıyor ki orijin itibariyle saf bir çimci diyebileceğim safkanın ekstra performans sergileyeceğine inanıyorum. Ayağına seri bir yapıda olan safkan, kendisi kadar öne düşmeye ısrarcı bir ismin bulunmadığı yarışta gidişat avantajına da sahip ki eklenen dilbağı takısının da büyük ölçüde faydasını görecektir. Rölanti tempolarda öne düşüp sürükleyeceği yarışı, çıktığı gibi kazanıp ciddi bir sürprize imza atmasını bekliyorum. Favorimdir.

 

 

 

 

1.ALTILI ŞABLONUM

5-BU DA BATOR / 6,2,10,4,1

2-IRON CRUSH / 6,11,7,8,10

2-FINISH HIM

7-KUTUP

6-OLGUNALP / 9,1,2,3,5

6-MAHDUM / 2,4,8,5,14

Tutar: 90,72 TL

 

1.ALTILI MİSLİ ŞABLONUM

5-BU DA BATOR / 6,2,10,4,1

2-IRON CRUSH

2-FINISH HIM

7-KUTUP

6-OLGUNALP / 9,1,2,3,5

6-MAHDUM / 2,4,8,5,14

Tutar: 15,12 TL

 

1.ALTILI MİSLİ-2 ŞABLONUM

5-BU DA BATOR / 6,2,10,4,1

2-IRON CRUSH

2-FINISH HIM

7-KUTUP

6-OLGUNALP

6-MAHDUM / 2,4,8,5,14

Tutar: 2,52 TL

 

 

2.ALTILI ŞABLONUM

6-OLGUNALP / 9,1,2,3,5

6-MAHDUM / 2,4,8,5,14

4-KRAL ABUZER

5-KING MAN GO / 1,2

1-EL CAMİNO / 3,6,8

5-FAIR MACTO / 8,2,7,10,6

Tutar: 181,44 TL

 

2.ALTILI EKO ŞABLONUM

6-OLGUNALP / 9,1,2,3,5

6-MAHDUM / 2,4,8,5,14

4-KRAL ABUZER

5-KING MAN GO

1-EL CAMİNO / 3,6,8

5-FAIR MACTO / 8,2,7,10,6

Tutar: 60,48 TL

 

2.ALTILI MİSLİ ŞABLONUM

6-OLGUNALP / 9,1,2,3,5

6-MAHDUM / 2,4,8,5,14

4-KRAL ABUZER

5-KING MAN GO

1-EL CAMİNO

5-FAIR MACTO / 8,2,7,10,6

Tutar: 15,12 TL

 

2.ALTILI MİSLİ-2 ŞABLONUM

6-OLGUNALP

6-MAHDUM / 2,4,8,5,14

4-KRAL ABUZER

5-KING MAN GO

1-EL CAMİNO

5-FAIR MACTO / 8,2,7,10,6

Tutar: 2,52 TL

Bol şanslar dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir