Kurtiniadis Tahminleri

12 Temmuz Kurtiniadis ELAZIĞ Tahminleri TUTTU: 1.963,74 TL

 

 

GÜLÇİN HANIM: Bir önceki yarışında 58 kg siklet altında bugünkü rakiplerinden bir çoğunu rahatlıkla geride bırakan kısrak, son koşusunda ise mesafe 1200’e kısalınca olumsuz etkilenip geciken ataklarıyla 3. kalmıştı. Bugün tekrardan kazandığı jokeyi Ferit Yardımcı idaresine ve ideal mesafesine çıkıyor. Süratli tempoların olacağı yarışta gidişat avantajına sahip olan GÜLÇİN HANIM, boş kilosunun da vermiş olduğu avantajla sonlarda etkili gelip kazanabilir. Favorimdir.

 

 

BABA RAMAZAN: Adana ve Ankara’daki son koşularında da önerdiğim takip atımız. Beklediğim yarışları yapamasa da gayet tatminkar performanslar sergilediğini düşünüyorum. Bugün çok daha uygun rakiplere karşı, bomboş kilosuyla büyük avantaja sahip. Ön tarafa çıkacak bir iki rakip var gibi görünüyor. Onların peşine takılıp düzlüğe çıkıldıktan sonra bariyer dibinden sıklaştıracağı ataklarıyla liderliği ele geçirip, fotoya kadar koruyarak kazanabileceğine inanıyorum. Favorimdir.

 

 

TRADABLE: Orijin itibariyle potansiyelli bir tay olan TRADABLE ilk koşusunda başarılı bir ikincilik elde edip sonrasında iyi rakipler yanında kötü performansla sahadan ayrılmıştı. O koşu sonrası 7 aylık bir ara veren safkan, Mayıs ayından itibaren düzenli işlerle mükemmel bir hazırlık döneminden geçirilerek bu koşusuna katılacak. Etkili jokeyi idaresinde dinçlik yarışı yapacağını düşünüyorum. İlk kez DB takısı da denenecek olan TRADABLE, ön tarafa yakın konumlanabilirse, kazanacağına inanıyorum. Favorimdir.

 

 

ALPDAĞI: Son koşusunda da banko olarak önerdiğim safkan, o gün için net bir yarış yaparak çıktığı gibi kazanmayı başarmıştı. Bugünde önde bomboş kalacağı bir yarışta, ciddi gidişat avantajına sahip. Mesafeden yana biraz şüphem olsa da bu grubu geçebilecek güce sahip olduğuna inandığım ALPDAĞI, bir kez daha beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim isimdir. Alternatif tek adayımdır.

 

 

KARA ESKİ: Son iki koşusunda da banko olarak önerdiğim tay, iki koşusunda da ikinci kalmıştı. Buna rağmen sergilediği, performanslar gayet tatminkar diyebilirim. Bugün en az kendisi kadar şanslı ekürisinin desteğiyle sahaya çıkacak olan KARA ESKİ, uygun rakipler yanında kazanmasını beklediğim isimdir. GÜNÜN BANKOSU olarak öneriyorum

 

 

KAFKAS KIZI: Adana’daki son iki koşusunda bugünkü rakiplerinden çok daha iyi isimlerin diplerinde bitirdiği koşularla birlikte form tuttuğunu kanıtlayan kısrak, bugün oldukça uygun rakipler yanında, lehine mesafede mücadele edecek. Rölanti tempolara gebe yarışta öne erken sarkıp hatta liderliği isterse, beyaz bayrak ayna yapacağına inanıyorum. Favorimdir.

 

 

 

ALTILI ŞABLONUM

12-GÜLÇİN HANIM / 11,4,10

17-BABA RAMAZAN / 6,10,5,1,14,15,7,8,9,16,2

15-TRADABLE / 10,14,12,5,2,13,4,6

9-ALPDAĞI / 3,7,6,5,11

4-KARA ESKİ

11-KAFKAS KIZI / 1

Tutar: 311,04 TL

 

EKO ALTILI ŞABLONUM

12-GÜLÇİN HANIM / 11,4,10

17-BABA RAMAZAN / 6,10,5,1,14,15,7,8,9,16,2

15-TRADABLE / 10,14,12,5,2,13,4,6

9-ALPDAĞI

4-KARA ESKİ

11-KAFKAS KIZI / 1

Tutar: 51,84 TL

Bol şanslar dilerim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir